02155776969-55736464-09121881078

کلنگ ماشین آلات راهسازی

کلنگ ماشین آلات راهسازی یکی از قطعاتی است، که در قسمت جلویی این ماشین های سنگین جاده ای و  در امتداد باکت قرار می گیرد، و در نهایت به ناخن متصل می شود. این قطعه مصرفی از پر کاربردترین قطعات یدکی خودرو های سنگین عمرانی می باشد، و به دلیل ارتباط مستقیم آن با ناخن و باکت، در صورت خرابی تمام عملیات حفاری و راهسازی را متوقف می کند. متریال به کار رفته در ساخت انواع ناخن و کلنگ ماشین آلات راهسازی از جنس فولاد تنگستن دار است، زیرا به علت تماس مستقیم این قطعات با سطوح سخت و سنگی باید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند. 

برای خرید انواع کلنگ ماشین آلات راهسازی به همراه دیگر قطعات مصرفی و پر کاربرد این دستگاه ها باید در ابتدا برند سازنده، کیفیت ساخت، نوع دستگاه و اصالت قطعه خریداری شده را ارزیابی نمود، زیرا استفاده از قطعات جانبی بی کیفیت ممکن است، به مرور به دیگر قطعات این ماشین آلات آسیب برساند، و هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها را چند برابر نماید. بلدوزر، بیل مکانیکی، لودر و گریدر از جمله ماشین آلاتی هستند که می توان انواع کلنگی و ناخن را به روی آن ها نصب نمود. قیمت کلنگ ماشین آلات راهسازی هم مانند دیگر لوازم و قطعات زیر بندی ماشین آلات سنگین جاده ای بسته به نوع ماشین، برند سازنده و کیفیت ساخت تعیین شده و در بازار های داخلی و جهانی عرضه می شود.

انجام عملیات عمرانی نظیر حفاری، سست کردن زمین های سخت، کندن ریشه درختان، خرد کردن سازه های بتنی و غیره از جمله موارد استفاده از انواع ناخن و کلنگی می باشد. فروشگاه اینترنتی تکنو راهساز از معتبرترین نمایندگی های فروش کلنگ ماشین آلات راهسازی در برند هایی همچون کوماتسو، کاترپیلار، ولو و هپکو می باشد، که تمامی سفارشات مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت نمایندگی آماده کرده و به سراسر کشور ارسال می نماید. این فروشگاه بزرگ قطعات یدکی تمامی لوازم و قطعات زیربندی ماشین آلات راهسازی را با تضمین کیفیت و اصالت کالا به دست متقاضیان می رساند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :