02155776969-55736464-09121881078

اچ پشت باکت

اچ پشت باکت نیز در شمار قطعات زیربندی انواع ماشین آلات سنگین راهسازی از جمله بیل های مکانیکی، گریدر، لودر و غیره قرار می گیرد، که در تماس مستقیم با سطوح و در امتداد باکت قرار دارد. ساعات کاری طولانی، برخورد با سطوح سخت و رطوبت محیط از جمله مواردی است که در استهلاک این قطعات نقش مهمی را ایفا می کنند، و در صورت ممکن با رعایت برخی تمهیدات لازم می توان روند فرسایش آن را به تعویق انداخت. قیمت اچ پشت باکت در انواع ماشین آلات راهسازی با توجه به نوع آلیاژ مصرفی، کیفیت ساخت و برند سازنده تعیین می شود، و در صورت خرابی به راحتی می توان از مراکز عرضه و پخش قطعات و لوازم یدکی زیربندی ماشین آلات سنگین آن را تهیه کرد.

در کشور های رو به توسعه با توجه به حجم انبوه پروژ های عملیاتی نیاز به ماشین آلات صنعتی و راهسازی نیز افزایش پیدا می کند، و در همین راستا نیز بازار با تقاضای بالایی برای خرید اچ پشت باکت، زنجیر، رولیک، باکت و دیگر قطعات زیربندی ماشین آلات سنگین مواجه می شود.  در ساخت اکثر قطعات یدکی ماشین آلات سنگین معمولا از آلیاژ های فولاد استفاده می شود، که در طی یک فرایند مهندسی میزان مقاومت آن در برابر فرسایش و شکنندگی را مورد ارزیابی قرار می دهند و همواره در بالا بردن سطح کیفی آن در تلاش می باشند. کیفیت اچ پشت باکت در ماشین آلات راهسازی از اهمیت بالایی برخوردار است، این قطعه فولادی در واقع بازو یا مفصل باکت می باشد، که راهبری و هدایت آن را به عهده دارد.

 بازار خرید و فروش اچ پشت باکت و دیگر لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی به دلیل تقاضای بالای متقاضیان این محصولات از رونق بالایی برخوردار است، و این روز ها می توان تمامی قطعات زیربندی ماشین آلات راهسازی را به صورت بی واسطه و ارزان به صورت آنلاین سفارش داد، و در محل تعیین شده تحویل گرفت. فروشگاه اینترنتی تکنو راهساز از معتبر ترین مراکز عرضه اقلام یدکی ماشین آلات سنگین با گارانتی اصالت کالا می باشد، که با مناسب ترین قیمت انواع اچ پشت باکت را به دست خریداران می رساند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :