02155776969-55736464-09121881078

گیربکس ماشین آلات راهسازی

گیربکس ماشین آلات راهسازی از مهمترین قطعات زیربندی و موتوری در این ماشین های عمرانی می باشد، که وظیفه ی آن انتقال و تنظیم قدرت موتور به چرخ ها می باشد. گیربکس از قسمت هایی نظیر دسته دند، میل ماهک، ماهک، کشویی دنده و چرخ دنده تشکیل شده است، که در اصطلاح به آن جعبه دنده هم می گویند. این قطعه مهم و کاربردی در انواع ماشین آلات سبک و سنگین از مهمترین قطعات مصرفی این خودرو ها می باشد، که در صورت استفاده های طولانی مدت از این ماشین آلات به مرور مستهلک می شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا می کند. قیمت انواع گیربکس ماشین آلات راهسازی با توجه به قدرت موتور، دیفرانسیل، برند ماشین و غیره تعیین می شود، و به دلیل حساسیت بالای این قطعه باید در بازه های زمانی کوتاه مورد بررسی قرار بگیرد، تا در کار ماشین اختلال ایجاد نکند.

گیربکس و یا جعبه دنده در انواع ماشین آلات راهسازی به مجموعه ای از قطعات گفته می شود که به منظور تنظیم دور موتور و انتقال قدرت آن به دیفرانسیل در یک پنل کامل قرار گرفته اند، انرژیی که از طریق گیربکس به دیفرانسیل ماشین انتقال داده می شود ، سبب حرکت چرخ های جلو و عقب در ماشین و تنظیم سرعت آن می شود.  برای خرید گیربکس ماشین آلات راهسازی می توان به مراکز معتبر عرضه و پخش قطعات مصرفی ماشین آلات سنگین مراجعه کرد، و متناسب با برند و قدرت موتور ماشین، جعبه دنده مناسب آن را خریداری نمود.

فروشگاه آنلاین تکنو راهساز از با سابقه ترین مراکز فروش گیربکس ماشین آلات راهسازی و دیگر قطعات جانبی این خودرو ها می باشد، که با ورود به آدرس اینترنتی آن می توانید انواع قطعات یدکی ماشین آلات سنگین را در برند های معتبری نظیر هیوندا، ولوو، دوسان، هپکو و غیره با نازل ترین قیمت موجود در بازار و تضمین کیفیت قطعه خریداری نمایید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :