02155776969-55736464-09121881078

گوشه گریدر

گریدر یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های عمرانی و جاده ای است، که در راهداری ها و شرکت های راهسازی به منظور تسطیح جاک یا جاده استفاده می شود، و این مسئولیت توسط تیغه و گوشه گریدر که در زیر دستگاه نصب شده است انجام می شود. این قطعات در وهله ی اول به دلیل اصطحاک بالا و برخود با سطوح سخت ممکن است آسیب ببینند، و به همین دلیل در گروه اقلام زیربندی قرار می گیرند.  در ساخت گوشه گریدر مانند دیگر لوازم و اجزاء ماشین آلات سنگین از آلیاژ های فولاد تنگستن دار  استفاده شده است، تا در برابر برخورد اجسام سخت مقاومت کافی را داشته باشد. برای خرید گوشه گریدر باید حتما به برند ماشین، ابعاد تیغه و کیفیت آن دقت کرد، تا در هنگام نصب و استفاده با مشکل مواجه نشد.

به زائده های بزرگی که در اطراف تیغه های پهن فولادی قرار گرفته اند، و وظیفه ی دپوی خاک را به عهده دارند گوشه گریدر می گویند، این قطعات در کارهای عمرانی و ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. ناخن و گوشه گریدر را می توان از ملحقات تیغه ماشین دانست، که در تسطیح خاک و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد.  قیمت انواع گوشه گریدر با توجه به ضخامت ورق، جنس آلیاژ به کار رفته و پهنای آن در برندهای مختلف متفاوت می باشد. کوماتسو، کاترپیلار، هپکو و غیره از معتبرترین برندهای سازنده ماشین آلات سنگین از جمله گریدر می باشند، که کیفیت، ابعاد و نوع قطعاتی که در ساخت آن ها به کار می رود، نظیر ناخن، تیغه های فولادی و گوشه گریدر در آن ها متفاوت است.

شرکت تکنو راهساز از معتبرترین مراکز فروش تیغه گریدر و دیگر ملحقات زیربندی ماشین آلات سنگین می باشد، که تمام محصولات خود را با ضمانت کیفیت و اصالت کالا به سراسر کشور ارسال می کند. قیمت مناسب، ارسال مطمئن و خرید آنلاین از مهمترین خصوصیات این مرکز می باشد، که سبب جلب اعتماد و رضایت مشتریان شده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :