02155776969-55736464-09121881078

گوشه ناخن ماشین آلات راهسازی

گوشه ناخن ماشین آلات راهسازی هم مانند دیگر قطعات مصرفی این خودرو های عظیم الجثه در اثر ارتباط مستقیم با مواد سخت معدنی و خاک ممکن است دچار شکستگی و یا فرسودگی شوند، و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند. شکستن لایه های خاک، حفاری، سست کردن خاک، جابجایی مواد سنگین و غیره از جمله موارد استفاده از این قطعه در ماشین های راهسازی جاده ای می باشد.  جنس به کار رفته در ساخت این قطعات، از نوع آلیاژ های فولادی تنگستن دار می باشد، که از مقاومت کافی در برخورد با سطوح سخت و سنگی برخوردارند. قیمت انواع گوشه ناخن در ماشین آلات راهسازی متاثر از فاکتورهایی نظیر کیفیت ساخت، برند سازنده، ابعاد و اندازه قطعه می باشد.

به لبه های ناخن ها که در امتداد کلنگی و متصل به باکت می باشند، در اصطلاح گوشه ناخن گفته می شود، که به علت ارتباط بی واسطه و مستقیم با خاک و دیگر مواد سخت معدنی در شمار آسیب پذیر ترین قطعات زیر بندی خودروهای راهسازی قرار می گیرد. خرید و فروش گوشه ناخن ماشین آلات راهسازی هم مانند دیگر قطعات زیربندی این خودرو های عملیاتی غول پیکر از طریق واحد های فروش و نمایندگی آن ها به صورت آنلاین و یا حضوری انجام می شود، و متقاضیان می توانند با اطمینان از اصالت کالا قطعه مورد نظر خود را خریداری نمایند.

فرایند تولید گوشه و ناخن ها از حساسیت بسیار بالایی در متالوژی و ریخته گری برخوردار است،  که حاصل یک فرایند دقیق مهندسی است، که در آن به ارتباط بین مقاومت فولاد و شکنندگی آن ها می پردازند تا دوام و ماندگاری این قطعات را بالا ببرند. برای خرید انواع گوشه ناخن ماشین آلات راهسازی کافی است، به فروشگاه اینترنتی تکنو راهساز مراجعه کرده و این قطعه را در انواع برند های مطرح و معتبر خریداری نمایید. ارسال مطمئن به سراسر کشور، قیمت مناسب، تضمین کیفیت و اصالت کالا از جمله امتیازاتی است که با خرید از این مرکز معتبر به دست می آورید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :