02155776969-55736464-09121881078

کلنگ ریپر ماشین آلات راهسازی

کلنگ ریپر ماشین آلات راهسازی  از مهمترین و کاربردی ترین تجهیزاتی است، که در ابتدای ورود ماشین آلات سنگین به روی آن ها نصب شد، این قطعه مکانیکی بزرگ، کاربرد های بسیار زیادی دارد، و در ابتدا به روی انواع تراکتور های کشاورزی به منظور سست کردن و جابجایی خاک قرار گرفت. ریپیر ها را می توان به روی انواع ماشین آلات راهسازی نصب کرد و از کاربرد های آن بهره مند شد.  ریپر قطعه ای با ظاهری چنگال مانند و بلند است، که در انتها یا پشت انواع بلدوزر ها نصب می شود و در انواع یک ساف و چند ساق تولید و عرضه می شود، که اغلب از آن در پروژهای عمرانی، کشاورزی و ساختمان سازی استفاده می کنند. قیمت کلنگ ریپر ماشین آلات راهسازی با توجه به نوع ( تک ساق و یا چند ساق) و برند سازنده آن در بازار های عرضه تجهیزات راهسازی متفاوت است.

سست کردن زمین های سخت و سنگین، برای انجام عملیات راهسازی و حفاری، کندن آسفالت های قدیمی و کهنه، کندن ریشه های درختان و شکستن لایه های بتونی از جمله مواردی است، که از کلنگ ریپر استفاده می شود.  فروش کلنگ ریپر ماشین آلات راهسازی در بازار های عرضه کننده تجهیزات و لوازم یدکی انواع ماشین های سنگین عمرانی، به دلیل موارد بسیار مصرف این دستگاه از  فروش بالایی برخوردار است.  بلدوزر، گریدر، تراکتور ها، بیل مکانیکی از جمله ماشین آلاتی هستند، که می توان  بر روی آن ها انواع کلنگ و ریپر را نصب کرد و  آن ها را بهماشین آلاتی چند منظوره تبدیل نمود.

 شرکت تکنو راهساز که سالهاست در زمینه عرضه انواع لوازم یدکی ماشین آلات سنگین و جاده ای فعالیت می کند، نمایندگی برند های معتبر کاترپیلار، کوماتسو، هپکو و  ولوو را کسب کرده است. با خرید انواع کلنگ ریپر ماشین آلات راهسازی از این مرکز می توانید، از امتیازاتی همچون ارسال مطمئن و سریع کالا، قیمت مناسب، تضمین کیفیت و اصالت کالا بهره مند می شوید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :