02155776969-55736464-09121881078

کفشک ماشین آلات راهسازی

کفشک ماشین آلات راهسازی از جمله ابزارهای زیربندی در ماشین آلات چرخ زنجیری می باشد، که زنجیر به روی آن سوار می شود. از انواع کفشک می توان در ماشین آلاتی از قبیل بلدوزر، گریدر، بیل مکانیکی و لودر استفاده کرد، این دسته از ماشین های عملیاتی برای کار در فواصل کوتاه مناسب هستند. کفشک ها با اتصال به لینک ها تمام بدنه زنجیر را تشکیل می دهند، و  بالاترین اصطحکاک را با زمین دارند. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات زیربندی ماشین های عملیاتی در اثر اصطحکاک و فرسوده شدن آن ها باید در هنگام خرید انواع کفشک ماشین آلات راهسازی به پهنای کفشک و ابعاد و اندازه زنجیر آن دقت کرد، تا بتوان دوام و ماندگاری قطعات زیربندی را بالاتر برد.

 از جمله عوامل تاثیر گذار بر میزان فرسایش سطح زیربندی ماشین آلات چرخ زنجیری، می توان به پهنای کفشک زنجیر و مقدار تماس آن با زمین اشاره کرد، که البته این مورد را می توان جزء عوامل کنترل شدنی دانست، که با انتخاب یک کفشک مناسب در ابعاد استاندارد می توان دوام و عمر زیربندی ماشین آلات را بالاتر برد. فروش انواع کفشک ماشین آلات راهسازی به دلیل استفاده و تقاضای بالای این دستگاه ها در پروژه های ساختمان سازی و عمرانی از تقاضای بالایی برخوردار است. کیفیت، برند سازنده، پهنا و ابعاد از جمله عواملی هستند که در قیمت کفشک ماشین آلات راهسازی تاثیر می گذارند، این کفشک ها را می توان برای تمام برند های معتبری همچون کاترپیلار، کوماتسو، هیوندا و هپکو نیز  مورد استفاده قرار داد.

شرکت تکنو راهساز سالهاست که به عنوان یک نمایندگی بسیار معتبر با برندهای پر تقاضای داخلی و خارجی فعالیت می کند و به صورت آنلاین و حضوری امکان خرید و فروش کفشک ماشین آلات راهسازی و دیگر قطعات زیربندی را برای متقاضیان این محصولات فراهم کرده است. این نمایندگی با ارائه امکاناتی از قبیل ارسال مطمئن، تضمین کیفیت، اصالت کالا و قیمت مناسب اعتماد و اطمینان مخاطبان این محصولات را جلب کرده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :