02155776969-55736464-09121881078

پمپ حرکت گیربکس ماشین آلات راهسازی

گیربکس یکی از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده سیستم انتقال قدرت به دیفرانسیل می باشد، و از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده آن می توان به پمپ حرکت گیربکس ماشین آلات راهسازی اشاره کرد، که در سیستم های هیدرولیک درایو استفاده می شود. اساس کار پمپ های حرکتی گیربکس به دو صورت هیدرو استاتیک و هیدرو دینامیک می باشد، که این پمپ ها منبع انرژی مکانیکی را به هیدرولیکی تبدیل و این جریان را به دیگر قسمت های انتقال حرکت  انواع ماشین آلات منتقل می کند. برای خرید پمپ حرکت گیربکس ماشین آلات راهسازی باید نوع موتور، قدرت موتور، نوع جعبه دنده و  برند آن ها را در نظر گرفت تا در مراحل نصب و راه اندازی دوباره این قطعات با مشکل مواجه نشد.

پمپ حرکت گیربکس از مهمترین قطعات مصرفی انواع ماشین آلات سنگین راهسازی از قبیل بلدوزر، بیل مکانیکی، گریدر و لودر می باشد، و در صورت خرابی و مستهلک شدن ادامه کار با این ماشین آلات امکان پذیر نمی باشد. قیمت انواع پمپ حرکت گیربکس ماشین آلات راهسازی در برندهای معتبر جهانی مانند کاترپیلار، هپکو، هیوندا و غیره بر حسب ویژگی های موتور و ظرفیت آن ها تعیین می شود. موتور ماشین، گیربکس، دیفرانسیل، سیلندر ها، زنجیر، رولیک و غیره همگی در گروه قطعات مصرفی و زیربندی ماشین آلات سنگین راهسازی قرار گرفته اند، که با هدف تنظیم سرعت و حرکت این ماشین ها فعالیت می کنند.

بازار خرید و فروش پمپ حرکت گیربکس ماشین آلات راهسازی به دلیل وجود برند های مختلف تولید کننده قطعات زیربندی ماشین آلات راهسازی به یک بازار رقابتی به نفع مشتریان تبدیل شده است، که در آن می توان باکیفیت ترین قطعات یدکی را به قیمت بسیار مناسب خریداری کرد.  از بهترین و مطمئن ترین مراکز فروش آنلاین قطعات زیربندی ماشین آلات عمرانی می توان به شرکت تکنو راهساز اشاره کرد، که سالهاست در این زمینه فعالیت می کند و توانسته رضایت اکثریت مخاطبینش را کسب نماید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :