02155776969-55736464-09121881078

قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی

قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی شامل یک مجموعه کامل از تمامی قطعات ریز و درشتی می باشد که در سیستم انتقال قدرت ماشین آلات به کار رفته است. موتور ماشین، سیلندر، سرسیلندر، چرخ دنده، پمپ های حرکتی، توربین و غیره را می توان در این مجموعه قرار داد. این قطعات همگی در گروه قطعات و لوازم زیربندی ماشین آلات راهسازی قرار دارند که برای محافظت از آن ها و صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری باید به صورت  دوره ای  توسط اپراتور های دستگاه مورد بازبینی قرار بگیرند تا با برطرف کردن ایرادات کوچک آن ها بتوان دوام و ماندگاری قطعات را بالاتر برد. قیمت قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی با توجه به نوع قطعه، خواص فیزیکی آن، برند سازنده و غیره تعیین می شود.

قطعات موتوری در ماشین آلات سنگین عمرانی را می توان در سه پارت قطعات هیدرولیکی، قطعات زیربندی و قطعات موتوری دسته بندی کرد که نوع و ظرفیت آن ها در انواع ماشین آلات راهسازی  مانند لودر، بیل مکانیکی، گریدر و بلدوزر متفاوت است، بنابراین در هنگام خرید قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی باید به موارد فوق دقت کرد، تا قطعه خریداری شده قابلیت تطبیق با سیستم موتوری ماشین را داشته باشد.

 تمامی قطعات موتوری و زیربندی ماشین آلات راهسازی در زمره قطعات مصرفی قرار دارند، که تعویض و تعمیر آن ها اجتناب ناپذیر است، و بر اثر میزان کارکرد ماشین آلات و یا در اثر استفاده های نادرست ممکن است، به این قطعات آسیب وارد شود. کمپانی های بزرگ و مطرح تولید کننده ماشین آلات سنگین با توجه به این مسئله مهم اقدام به عرضه و فروش انواع قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی کرده اند، تا علاوه بر محبوبیت در بین متقاضیان دوام و ماندگاری ماشین آلات خود را افزایش دهند، که از معتبر ترین آتن ها می توان به کاترپیلار، کوماتسو، ولوو و هپکو اشاره کرد. فروشگاه آنلاین تکنو راهساز از معتبرین شعب نمایندگی عرضه و پخش مستقیم انواع لوازم و قطعات موتوری ماشین آلات راهسازی با ارزان ترین قیمت می باشد، که با مراجعه به وب سایت آن می توانید خرید خود را به صورت غیرحضوری انجام دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :