02155776969-55736464-09121881078

فنر زنجیر سفت کن ماشین آلات راهسازی

فنر زنجیر سفت کن ماشین آلات راهسازی یک قطعه مکانیکی است، که با نیروی کم تغییرات طولی زیادی داشته است و با افزایش نیرو تغییرات طولی آن کاهش می یابد، که این نوع از فنر ها در خودرو های سنگین کاربرد دارد، و  یک قطعه مصرفی می باشد، که به مرور و بر اثر استفاده های نادرست مستهلک می شود و باید برای مهار صحیح زنجیر نسبت به تعویض آن اقدام نمود.  قیمت انواع فنر زنجیر سفت کن ماشین آلات راهسازی بسته به نوع متریالی که در ساخت آن به کار رفته، نوع فنر، برند سازنده و  نوع ماشین آلاتی که از آن استفاده می کنند متغییر است، و می توان آن را به رزاحتی از فروشگاه های عرضه کننده اقلام  زیربندی ماسین آلات راهسازی و عمرانی تهیه کرد.

 فنر زنجیر سفت کن را می توان بر حسب متریالی که در ساخت آن به کار رفته  در دو گروه فولادی و غیر فولادی قرار داد، که فنر های فولادی با آلیاژ های سیلیسم، کروم و منگز به صورت های شمشی، مارپیچی و پیچشی در سیستم های تعلیق ماشین آلات به کار می روند. فروش فنر زنجیر سفت کن ماشین آلات راهسازی به علت تقاضای بالای استفاده از این ماشین آلات در پروژ های عمرانی از وضعیت مطلوبی برخوردار است. تنظیم ابعاد و اندازهزنجیر که معمولا توسط اپراتور دستگاه انجام می شود، در دوام و ماندگاری سایر قطعات زیربندی ماشین آلات سنگین نظیر بوشن ها تاثیری مستقیم دارد، که بیانگر اهمیت فنر در ماشین آلات سنگین می باشد.

 برای خرید فنر زنجیر سفت کن ماشین آلات راهسازی حتما باید به ابعاد و اندازه زنجیر ، نوع و برند ماشین آلات دقت کرد، زیرا ممکن است سایز فنر در برند های مختلفی چون دوسان، ولوو، کوماتسو و کاترپیلار متفاوت باشد. فروشگاه آنلاین تکنو راهساز سالهاست که در تولید و عرضه انواع قطعات و لوازم زیربندی ماشین آلات سنگین فعالیت می کند و تا کنون توانسته با ارسال مطمئن، قیمت مناسب و تضمین کیفیت انواع قطعات رضایت و اعتماد خریداران را جلب نماید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :