02155776969-55736464-09121881078

شنگیر ماشین آلات راهسازی

شنگیر ماشین آلات راهسازی یکی دیگر از قطعات زیربندی می باشد، که می توان آن را در گروه قطعات سیستم هیدرولیک و گرداننده این ماشین آلات قرار داد. از جمله قطعاتی که در سیستم حرکتی انواع ماشین های عمرانی چرخ زنجیری کاربرد دارند می توان به کفشک های فولادی اشاره کرد، که با استفاده از پیچ و مهره ها به روی چرخ های زنجیری قرار می گیرند و به حرکت این ماشین آلات کمک می کنند. شنگیر یا هدایتگر قطعه ای است که به روی زنجیر ها قرار گرفته و وظیفه ی آن حرکت صحیح زنجیر به روی رولیک ها می باشد، البته این زنجیر ها که در دو طرف زیربندی بسته می شوند، در تماس با قطعات دیگر زیر بندی مانند چرخ جلو، رولیک و دنده اسپراکت ها قرار دارد. قیمت انواع شنگیر ماشین آلات راهسازی بسته به نوع ماشین ، برنده سازنده، ابعاد و اندازه آن متفاوت است.

شنگیر ماشین آلات راهسازی یک جزء کاربردی در سیستم حرکتی و هیدرولیک ماشین های عمرانی و راهسازی می باشد، که بر روی رولیک ها نصب می شود و  هدایت صحیح چرخ ها را به عهده دارد. از این رو خرید و فروش شنگیر ماشین آلات راهسازی در کنار دیگر قطعات و لوازم یدکی زیربندی در برند های مختلفی همچون هیوندا، دوسان، کوماتسو، هپکو و غیره انجام می شود. شنگیر هم مانند دیگر قطعات زیر بندی در اثر ارتباط مستقیم با خاک ممکن است، آسیب ببیند و نیاز به تعویض پیدا کنند، انواع قطعات زیر بندی ماشین آلات سنگین و راهسازی از قبیل شنگیر باید در فواصل کوتاه زمانی مورد بازبینی قرار بگیرند، تا در دراز مدت با هزینه های سنگین مواجه نشوید.

شرکت تکنو راهساز از معتبر ترین مراکز عرضه کننده انواع قطعات زیربندی ماشین آلات سنگین  و راهسازی می باشد، که تمامی قطعات زیربندی این ماشین آلات را به صورت حضوری و آنلاین با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند، برای خرید آنلاین انواع شنگیر ماشین آلات راهسازی می توانید به آدرس وب سایت این مرکز مراجعه کرده و سفارش خرید خود را ثبت نمایند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :