02155776969-55736464-09121881078

شنگیر بیل مکانیکی

شنگیر بیل مکانیکی از دیگر ملحقات زیربندی بیل مکانیکی است، که مانع ورود مواد و ذراتی مانند سنگریزه،شن و گل ولای به زیربندی بیل مکانیکی می شود. در ساخت این قطعه فلزی به علت در گیر بودن آن با مواد فرسایشی باید  از ورق های فولاد ضخیم استفاده نمود. یکی دیگر از کاربرد های شنگیر بیل مکانیکی هدایت صحیح زنجیر هاست، این قطعه در دو طرف زنجیر بسته می شود، و نقش هدایت گر را به عهده دارد. شنگیر هم مانند دیگر قطعات زیربندی ماشین آلات سنگین به مرور و در اثر مجاورت مستقیم با سطوح سخت، اصطحکاک بالا و رطوبت ممکن است، دچار خرابی شود، که در این صورت بهترین راه برای ادامه کار با دستگاه تعویض این قطعه می باشد. قیمت شنگیر بیل میکانیکی در مقایسه با دیگر اقلام  کنترلی مانند موتور، سیلندر و غیره بسیار مناسب تر می باشد، و به راحتی می توان آن را تهیه کرد.

همان طور که در ابتدا به آن اشاره شد، شنگیر از مهمترین اتصالات زنجیر بیل مکانیکی است، که مانع خارج شدن زنجیر از روی ریل رولیک و چرخ ها می شود. برای خرید انواع شنگیر بیل مکانیکی در برند های کاترپیلار، دوسان، ولو ، چینی و غیره می توانید به سراغ شعب نمایندگی این برند ها بروید و یا از مراکز معتبر عرضه و پخش قطعات زیربندی ماشین آلات راهسازی قطعه مورد نظر خود را خریداری نمایید. شنگیر بیل یکی از قطعات جانبی زیربندی ماشین آلات راهسازی سنگین می باشد، که بدون آن هم می توان از این ماشین آلات استفاده نمود اما نقش بسیار مهمی در کنترل وضعیت زنجیر  در ماشین های چرخ زنجیری دارد.

شرکت تکنو راهساز یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع شنگیر بیل مکانیکی و دیگر قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی در برند های معتبر می باشد، که با مراجعه به آدرس وب سایت آن می توانید با مناسب ترین قیمت محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید. تضمین کیفیت، اصالت کالا، ارسال سریع و مطمئن از جمله ویژگی های این فروشگاه باسابقه می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :