02155776969-55736464-09121881078

سیلندر ماشین آلات راهسازی

سیلند ماشین آلات راهسازی یک قطعه استوانه ای شکل و فلزی است، که در تماس با موتور ماشین قرار دارد، و فشار های ناشی از احتراق موتور و غیره را کنترل می کنند، می توان گفت سیلندر یک قطعه مکانیکی است، که از موتور ماشین در برابر فشار و فرسایش محافظت می کند. این قطعه مصرفی را در تمام موتور های ماشین آلات مختلف اعم از  سبک و سنگین  به کار می برند، و متناسب با کارکرد ماشین از دوام و طول عمر آن ها کم تر می شود، هر ماشین عملیاتی بسته به ظرفیت موتور خود می تواند دارای یک یا چند سر سیلندر باشد، که فشار های وارده به روی موتور را کنترل می کنند. قیمت انواع سیلندر ماشین آلات راهسازی بسته به ظرفیت موتور، برند قطعه و تعداد سیلندر ها متفاوت است، و باید در بین تعداد بیشماری از این قطعات انتخاب شایسته ای را انجام دهیم.

 در مراحل ریخته گری و ساخت انواع سیلندر ها معمولا از آلیاژ های آلومینیوم و چدن استفاده می شود، که پس از مراحل ماشین کاری می توان آن ها را به روی ماشین مورد نظر نصب نمود.  از آنجایی که سیلندر  یک قطعه مصرفی در انواع ماشین آلات می باشد، دیر یا زود باید نسبت به تعویض آن ها اقدام کرد. سیلندر به علت ارتباط مستقیم با موتور ماشین در زمره قطعات مصرفی و زیربندی ماشین آلات راهسازی و عمرانی قرار می گیرد، که کیفیت آن در دوام و عمر موتور ماشین نقش مستقیمی دارد، بنابراین بازار فروش انواع سیلندر ماشین آلات راهسازی از رونق بالایی برخوردار است.

برای خرید انواع سیلندر ماشین آلات راهسازی باید حتما به برند موتور، ظرفیت ، تعداد و کیفیت آن ها توجه نمود، و اصالت کالای خریداری شده را مورد بررسی قرار داد، زیرا استفاده از قطعات بی کیفیت به مرور هزینه های بیشتری را به دارندگان این ماشین آلات تحمیل می کند. شرکت تکنو راهساز یکی از معتبر ترین مراکز فروش انواع سیلندر ماشین آلات راهسازی و دیگر قطعات زیربندی می باشد، که تمامی محصولات خود را با گارانتی اصالت کالا و تضمین کیفیت به متقاضیان این دستگاه ها عرضه می کند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :