02155776969-55736464-09121881078

زنجیر ماشین آلات راهسازی

زنجیر ماشین آلات راهسازی یکی دیگر از ملحقات مصرفی و زیربندی در انواع ماشین آلات سنگین چرخ زنجیری است،که شامل یک مجموعه کامل از انواع کفشک، پین، رولیک و دنده اسپراکت می باشد. این اجزاء به صورت همزمان با یکدیگر کار می کنند و وظیفه آنها حرکت ماشین در تمام زمین های خاکی و ناهموار می باشد. در انتخاب و خرید زنجیر ماشین آلات راهسازی حتما باید ابعاد ماشین، پهنای زنجیر ، کفشک، تنظیم آن ها، کیفیت زنجیر و غیره را مورد بررسی قرار داد، زیرا در این صورت علاوه بر افزایش طول عمر زنجیر ها می توان از دیگر قطعات زیربندی این نوع از ماشین آلات محافظت کرد.

 کشش زنجیر یکی دیگر از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر  دوام و  ماندگاری قطعات آبندی شده در  ماشین آلات سنگین راهسازی می باشد، که توسط اپراتور  دستگاه تنظیم می شود و بر کارکرد صحیح دیگر اجزاء در ارتباط با این ماشین آلات تاثیر بالایی دارد. و جود این زنجیر ها به عنوان عامل محرک در ماشین آلات سنگین عمرانی و جاده ای سبب شده است تا بتوان در زمین های سست و با مقاومت فشاری کم از این زنجیر ها با قدرت کششی مناسب استفاده کرد. فروش انواع زنجیر ماشین آلات راهساری به دلیل زمان های متوالی استفاده و مصرفی بودن این قطعه در بازار های فروش قطعات زیربندی مخاطبان بالایی دارد. آلیاژ های چدن و فولاد از پر استفاده ترین متریالی هستند که در ساخت انواع زنجیر ماشین آلات عمرانی با کیفیت به کار می روند.

قیمت زنجیر ماشین آلات راهسازی با توجه به وزن، اندازه، پهنا و جنس آن ها متفاوت می باشد، و می توان متناسب ترین آن ها را با نوع و ابعاد ماشین انتخاب کرد.  گریدر، بلدوزر، لودر و بیل مکانیکی از جمله ماشین آلات راهسازی هستند که در دو نوع چرخ لاستیکی و زنجیری تولید می شوند، و می توان انواع زنجیر و قطعات زیربندی آن ها را با مناسب ترین قیمت و  ضمانت اصالات کالا از فروشگاه معتبر آنلاین تکنو راهساز خریداری کرد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :