02155776969-55736464-09121881078

رینگ ماشین آلات راهسازی

رینگ ماشین آلات راهسازی هم مانند دیگر خودرو ها تاثیر بسیار بالایی در عملکرد تایرها و سیستم دینامیک خودرو دارد. رینگ ها در انواع ماشین آلات عملیاتی متناسب با اندازه و پهنای چرخ ها به صورت استاندارد انتخاب و به کار گرفته می شوند، و در صورت خرابی و یا شکستگی آن ها باید از یک رینگ دیگر با خصوصیات استاندارد قبلی استفاده نمود، تا در عملکرد سیستم تعلیق خودرو با مشکل مواجه نشد. از مهمترین مزایای استفاده از رینگ های استاندارد می توان به افزایش عکس العمل فرمان، بهبود کنترل ماشین در جاده های خشک، قابلیت فرمان پذیری بالا در سر پیچ ها و زیبایی که در ظاهر ماشین آلات ایجاد می کنند اشاره کرد. فاکتور های بسیار زیادی در  تعیین قیمت انواع رینگ ماشین آلات راهسازی دخیل هستند، که از مهمترین آن ها می توان نوع آلیاژ مصرفی، وزن و سایز رینگ را نام برد.

خصوصیات عملکردی رینگ ها با توجه به ابعاد و اندازه های فیزیکی آن ها تغییر می کند برای مثال رینگ های پهن باعث حفظ تعادل ماشین آلات در هنگام پیچ و بهبود عملکرد فرمان خودرو می شوند و رینگ های باریک تر کیفیت سواری را افزایش می دهند. برای خرید رینگ ماشین آلات راهسازی با درجه کیفی بالا باید به پهنای رینگ، وزن رینگ و تایر، لنگی و بالانس چرخ ها،سایز صحیح آن نسبت به سیستم تعلیق،  offset و غیره توجه کرد. ابعاد و اندازه رینگ ها در انواع ماشین آلات راهسازی و عمرانی مانند بلدوزر، گریدر، لودر و بیل مکانیکی متناسب با اندازه تایر ها تغییر می کند.

فروشگاه آنلاین تکنو راهساز از معتبرترین مراکز فروش انواع رینگ ماشین آلات راهسازی در برند های مطرح و معتبر جهانی نظیر هیوندا، ولوو، کاترپیلار، دوسان و غیره می باشد، که با مراجعه به آدرس وب الکترونیکی این فروشگاه می توانید انواع رینگ استاندارد و متناسب با تایر ماشین خود را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت کالا آن را تحویل بگیرید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :