02155776969-55736464-09121881078

دنده اسپراکت ماشین آلات راهسازی

زیربندی ماشین آلات راهسازی شامل یک مجموعه منظم از قطعات و تجهیزاتی می باشد، که در ارتباط مستقیم با زمین قراردارند. دنده اسپراکت ماشین آلات راهسازی که وظیفه آن، انتقال نیروی تولید شده از چرخ های عقب یا فاینال به درایو و زنجیر می باشد یکی دیگر از این قطعات می باشد.  این چرخ دنده بزرگ که در قسمت عقبی زنجیر قرار گرفته است، از  کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، و آلیاژ های فولادی که در ساخت آن به کار رفته است، در برابر فرسایش بسیار مقاومند. اما این قطعات مانند دیگر قطعات مکانیکی به مرور ممکن است در اثر تحمل فشار  و اصطحکاک بالا فرسوده و یا شکسته شود و نیاز به تعویض پیدا نماید.برای خرید انواع دنده اسپراکت ماشین آلات راهسازی  با ارزان ترین قیمت بهتر است، به سراغ نمایندگی های معتبر عرضه و پخش قطعات زیربندی ماشین آلات سنگین عمرانی بروید، تا ضمن حفظ کیفیت بتوانید با پایین ترین قیمت دنده اسپراکت ماشین آلات راهسازی را تهیه کنید.

دنده اسپراک در قسمت  عقبی زنجیر چرخ قرار گرفته است و در طرف دیگر آن آیدلر یا هرزگیر غلطک وجود دارد، تا بواسطه آن بتوان زنجیر را تحت فشار قرار داد و نیروی محرکه آن را به زنجیر منتقل کرد، و سبب حرکت ماشین آلات شد. فروش دنده اسپراکت ماشین آلات راهسازی در برندها و اندازه های مختلف با توجه به نوع ماشین آلات راهسازی از رونق بسیار خوبی برخودار است.  ابعاد و اندازه های دنده اسپراکت با توجه به نوع و ظرفیت ماشین آلاد و ابعاد زنجیر و رولیک متغیر است، بنابراین باید این فاکتور ها را در هنگام خرید انواع دنده اسپراکت ماشین آلات راهسازی در نظر گرفت.

شرکت شرکت تکنو راهساز از معتبرترین نمایندگی های عرضه و پخش انواع قطعات زیربندی ماشین آلات عمرانی و راهسازی در کشور می باشد، که بستر خرید آنلاین تمامی قطعات زیربندی خودرو های راهسازی را در برند های مطرح و معتبر فراهم کرده است، با مراجعه به آدرس اینترنتی این مرکز می توانید با کیفیت ترین دندهاسپراکت ماشین آلات راهسازی را با مناسب ترین قیمت و ضمانت اصالت کالا خریداری نماید و در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :