02155776969-55736464-09121881078

تیغه گریدر

تیغه گریدر از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده این ماشین بزرگ راهسازی می باشد، که در قسمت جلویی آن نصب می شود و در تماس با سطوح قرار می گیرد. گریدر یا شیب ساز یکی از مهمترین ماشین آلات صنعتی و راهسازی می باشد، که در عملیات های عمرانی نظیر تعمیر جاده ها، تنظیم شیب و مسطح کردن زمین های ناهموار کاربرد دارد، و از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده آن می توان به تیغه گریدر اشاره کرد، که در محور اصلی این ماشین قرار می گیرد، و قابلیت کنترل در جهت های مختلف را دارد. می توان زاویه های قرار گیری تیغه های پهن گریدر را در جهت های متفاوت قرار داد، و از این ماشین برای کارهایی نظیر بریدن، زاویه دادن و پر کردن هم استفاده کرد. قیمت انواع تیغه گریدر برحسب نوع، ابعاد و برند سازنده آن در بازار های عرضه تجهیزات زیربندی ماشین آلات سنگین راهسازی متفاوت می باشد، زیرا برای هر ماسینی از یک تیغه مخصوص استفاده می شود.

 اشکال متفاوتی نظیر لبه های مستقیم، منحنی دار و لبه ی با ارتفاع در ابعاد ضخامتی متفاوت برای انواع برند های با کیفیت تیغه گریدر موجود است، که با توجه به انتظاری که در پروژ های عمرانی از دستگاه خود دارید، می توانید بهترین آن ها را انتخاب نمایید. برای خرید انواع تیغه گریدر باکیفیت در برند های مطرح و معتبری مانند هیوندا، هپکو، دوسان و کوماتسو می توانید به نمایندگی های مجاز عرضه کننده این محصولات بروید، زیرا در این مراکز به علت حذف واسطه ها از قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر فروشگاه ها برخوردار هستند.

شرکت تکنو راهساز از معتبرترین مراکز عرضه و  پخش انواع تیغه گریدر باکیفیت در برند ها و ابعاد متفاوت می باشد، که سالهاست با ارسال سریع و مطمئن، قیمت مناسب، تضمین اصالت و کیفیت کالا به متقاضیان خرید محصولات زیربندی ماشین آلات راهسازی خدمات می دهد، و با کسب رضایت و اعتماد مخاطبینش در شمار برترین نمایندگی های فروش تیغه گریدر در کشور قرار گرفته است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :