02155776969-55736464-09121881078

تیغه ماشین آلات راهسازی

تیغه ماشین آلات راهسازی مانند ناخن ها از جمله قطعاتی هستند که در تماس مستقیم با خاک، زمین های معدنی و سنگ لاخی هستند، و بیشترین اصطحکاک و فشار را متحمل می شوند. این قطعات به دلیل ماهیت کاری خود دارای جنسی سخت از نوع فولاد تنگستن دار هستند، که با استفاده از  یک پروسه مهندسی مواد و متالوژی میزان مقاومت و شکنندگی آن افزایش پیدا می کند.  از مهمترین فاکتور های انتخاب تیغه در انواع ماشین آلات راهسازی می توان به عمر سایش آن ها، عدم خمیدگی و شکست، ظاهر مناسب و قیمت مناسب و رقابتی آن ها اشاره کرد، که همگی این عوامل در تعیین قیمت انواع تیغه ماشین آلات راهسازی بسیار تاثیر گذار هستند.

سست کردن زمین، جابجایی مواد سنگین، شکستن و خرد کردن سازه های بتنی، کندن ریشه های درختان و غیره در شمار کاربرد های تیغه و ناخن می باشد. این قطعات را می توان به روی انواع گریدر، لودر،بیل و بلدوزر نصب کرد، و از قابلیت های آن ها استفاده کرد. بازار خرید و فروش انواع تیغه ماشین آلات راهسازی به دلیل استفاده متداول از این دستگاه ها در پروژه های عمرانی و راه سازی از رونق بسیار خوبی برخوردار است. مقاومت تیغه در برابر فرسایش و شکستگی از مهمترین عامل های کیفیت این قطعات می باشند، که در کمپانی های معتبری نظیر هپکو، کوماتسو، هیوندا و ولوو به خوبی مورد بررسی قرار گرفته اند، و در ساخت این قطعات به کار برده شده است.

از انواع تیغه های پر فروش می توان به تیغه محافظ بین ناخن و باکت، و تیغه و گوشه های تیغه گریدر اشاره کرد. برای خرید انواع تیغه ماشین آلات راهسازی در برند های معتبر و با کیفیت با قیمت مناسب می توانید به شعب نمایندگی و فروشگاه های معتبر عرضه کننده این محصولات نظیر شرکت تکنو راهساز مراجعه کنید، و به صورت آنلاین و با ضمانت کیفیت و اصالت کالا این قطعات را خریداری نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :