02155776969-55736464-09121881078

توربین ماشین آلات راهسازی

کلاج رابط بین موتور و گیربکس، در سیستم های انتقال قدرت دستی می باشد، که این ارتباط را از طریق ابزاری به اسم توربین برقرار می کند. توربین ماشین آلات راهسازی از جمله قطعات کاربردی و حساس در سیستم انتقال قدرت خودرو ها می باشد، که از وظایف آن می توان به کشیدن روغن به تمامی قطعات و گیربکس با استفاده از مکش و چرخش قوی آن اشاره کرد، که سبب تنظیم سرعت و شتاب این ماشین آلات هم می شود.  این قطعه هم در گروه قطعات مصرفی قرار می گیرد که در طول زمان بر اثر عامل های فیزیکی و یا شیمیایی ممکن است آسیب ببیند و نیاز به تعویض پیدا کند. قیمت توربین ماشین آلات راهسازی با توجه به برند سازنده و ظرفیت و قدرت موتور و گیربکس های آن بستگی دارد.

توربین از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده گیربکس می باشد، که در نحوه ی صحیح و کارکرد آن بسیار موثر است. در صورت خرابی این قطعه کنترل و هدایت ماشین آلات راهسازی با مشکل روبه رو می شود، به همین دلیل است که همواره توصیه می شود در بازه های زمانی کوتاه قطعات زیربندی ماشین آلات خود را چک کنید تا در هنگام کار با وقفه مواجه نشوید.  برای خرید توربین ماشین آلات راهسازی با توجه به این که این قطعه جزئی از سیستم حرکتی موتور و گیربکس ها می باشد، باید خصوصیات آن ها را هم در نظر گرفت تا در هنگام استفاده با مشکلات نصب و نگهداری مواجه نشد.

بازار خرید و فروش انواع قطعات مصرفی و زیربندی ماشین آلات راهسازی و عمرانی به دلیل حجم بالای تقاضا در پروژه های ساختمان سازی و عمرانی از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است. شرکت تکنو راهساز یکی از معتبرترین شعب نمایندگی فروش توربین ماشین آلات راهسازی به صورت آنلاین و حضوری در برند های مطرح و معتبر کوماتسو، ولو، کاترپیلار، هپکو و غیره می باشد، که سالهاست با ارائه خدمات پشتیبانی  گارانتی اصالت کالا، قیمت مناسب و ارسال مطمئن به متقاضیان خدمات می دهد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :